خواص و ضررهای چای سبز چیست ؟

خواص و ضررهای چای سبز چیست ؟

خواص و ضررهای چای سبز چیست ؟

خواص و ضررهای چای سبز چیست ؟

 

تمام آنچه که شما باید در مورد خواص و ضرر های چای سبز بدانید :

 

خواص چای سبز خیلی زیاد میباشد و به راحتی میتوان گفت اکثر بیماری ها را درمان میکند و برای تناسب اندام بسیار مناسب است ولی در کنار این همه خواص ضررهایی را داراست که ما به شما خواص و ضرر های چای سبز را معرفی میکنیم .

چای سبز از گلبرگ ها و جوانه های تازه گیاه چای تولید میشود . جالب است است بدانید که امروزه میتوانید از سوپرمارکت اینترنتی بهترین مارک های موجود در کشور را به عنوان خرید آنلاین خریداری کنید .

 

خرید آنلاین چای

 

چای سبز و خواص آن

 

 

چای سبز و درمان سرطان

نوشیدن چای سبز بدلیل وجود میزان آنتی اکسیدان های ۱۰۰ برابر بیشتر و تاثیرگذارتر از ویتامین  c و ۲۵ برابر بیشتر و تاثیرگذارتر از ویتامین e میباشد و جالب است بدانید این ۲ ویتامین ۲ تا از مهم ترین آنتی اکسیدان ها میباشند که از مبتلا شدن به سرطان جلوگیری میکنند .

 

چای سبز و زیبایی و جوانی

چای سبز دارای آنتی اکسیدان های موثر در جوانی و حفظ شادابی میباشد . آنتی اکسیدان ها یکی از مهم ترین عوامل برای حفظ سلامتی بدن و حفظ شادابی سلول میباشند .

 

چای سبز و کاهش وزن

چای سبز میتواند برای لاغری و کاهش وزن موثر باشد ولی در صورتی که این نوشیدنی گیاهی را با برنامه ریزی دکتر خود در طول روز مصرف کنید در غیر این صورت از نوشیدن بدون برنامه چای سبز خودداری کنید .

 

چای سبز و زمان مناسب نوشیدن آن برای کاهش وزن

اگر میخواهید از چای سبز برای کاهش وزن استفاده کنید بهترین زمان مصرف چای سبز ۲ساعت بعد از هر وعده ی غذایی است زیرا چای سبز همانند چای سیاه در جذب آهن اختلال ایجاد میکند و آهن موجود در غذا را دفع میکند .

 

 

چای سبز و ضررهای آن

 

چای سبز همانطور که گفته شد بدلیل وجود کافئین از جذب آهن و مواد معدنی موجود در غذا اختلال ایجاد میکند .

افرادی که ضربان قلب نامنظم دارند و زنان باردار و شیرده توصیه میشود در مصرف چای سبز زیاده روی نکنند .

مصرف بیش از حد چای سبز بدلیل وجود کافئین در عصاره ی آن باعث عصبانیت ، بی خوابی و بی قراری میشود و افرادی که میگرن دارند باید به مقدار خیلی کمی از چای سبز استفاده کنند .

 

با استفاده از سوپرمارکت آنلاین در زمان خود صرفه جویی کنید .

تیم سالی
info@salymarket.com
بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید