لیست خرید مواد غذایی

لیست خرید مواد غذایی

لیست خرید مواد غذایی

لیست خرید مواد غذایی

بسیاری از افراد بدون لیست کردن وسایل مورد نیاز خودشون اقدام به خرید میکنند . خرید یک فرآیند لذت بخش مخصوصا برای خانم ها میباشد که برایشان بسیار جذاب میباشد . البته امروزه با خرید آنلاین لذت های خرید هم متفاوت تر از قبل شده و تمامی محصولات را هم میتوان از سوپرمارکت آنلاین هم تهیه کرد .

همراه داشتن یک لیست خرید باعث میشود فرد به طور منظم و حساب شده به تمامی نیاز های خود به راحتی دست پیدا کند و به عنوان مثال میتوان گفت چیزی را از قلم ننداخته و فراموش نمی کند .

نیمی از خرید موفق و لذت بخش هنر خرید است که هنر خرید یعنی داشتن یک لیست خرید منظم و سازمان یافته .

اگر برای خرید فقط نام محصول مورد نیاز رو در لیست خرید خود ذکر کنیم حتما در خرید آن محصول یا کم یا زیاد خریداری میکنیم و این که بدانیم کی و چه مقدار به آن محصول نیاز داریم یکی از مهم ترین اصول لیست خرید است .

برای راهنمایی شما در ساختن یک لیست خرید موادغذایی دسته بندی های این لیست خرید را با هم بررسی میکنیم که بتوانیم یک لیست خرید مواد غذایی خوب برای خود تهیه کنید .

 

لیست خرید موادغذایی خانه

 

برنج

برای خرید برنج سعی کنید از دیگران که در شناخت برنج خوب سابقه دارند مشاوره بگیرد و یا خود راه های تشخیص برنج خوب را یاد بگیرید و دقت داشته باشید که از دید اقتصادی ماهانه خرید کردن برنج بسیار مناسب تر است .

 

حبوبات و غلات

حبوبات و غلات موارد وسیعی از خوراکی ها را شامل میشود اما باید برای  .خرید حبوبات و غلات به فصلی که در آن قرار داریم توجه کنیم

حبوبات و غلات بدلیل فسادپذیری کم و خشک بودن میتوان آن ها را به مدت چند ماه در خانه نگهداری کرد به شرطی که در جای مرطوب نگهداری شود .

حبوبات و غلات پرمصرفی که این موارد را شامل میشود :

لپه ، سویا ، نخود ، عدس ، لوبیا چیتی ، ماش و …

 

خرید اینترنتی حبوبات

ماکارونی و رشته

خریداری محصولاتی که خشک هستند و درون بسته بندی های مناسب عرضه میشوند بسیار راحت است و از این نوع محصولات میتوان :

انواع لازانیا،نودل،رشته و ماکارونی را نام برد که آن ها را میتوانید ماهیانه خریداری کرده و برای مدتی تقریبا طولانی نگهداری کرد .

 

چای | قند | شکر

اگر این محصول را به صورت عمده و برای مصرف چند ماه خریداری کنید از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است .

 

کنسرو

مقدار زیادی از مواد غذایی را به صورت کنسرو میتوانید خریداری کنید و تا چند ماه این محصولات را نگه داری کنید .

ولی باید بدانیم یک کنسرو سالم چه ویژگی هایی را داراست و این محصولات موارد زیادی را شامل میشود که پرمصرف ترین آن ها :

نخود سبز ، لوبیا ، رب گوجه ، کنسرو ماهی ، ذرت شیرین و …

 

 

خرید اینترنتی کنسرو

سس

این محصولات شامل انواع سس های سالاد ، سس های گوجه فرنگی و سس های  مخصوص ساندویچ ها

 

پروتئین ها

گوشت سفید : مرغ ، ماهی و …

گوشت قرمز : گوشت گوساله ، گوسفند و …

این محصولات را بهتر است به صورت تازه و روزانه خریداری و مصرف کرد . البته اگر شما به صورت هفتگی یا ماهانه خریداری میکنید آن ها را باید در بسته بندی های مناسب در یخچال فریز کنید .

 

خریدگوشت از سوپرمارکت آنلاین

 

قارچ

قارچ نیز همانند این محصولات میباشد که بهتر است به صورت تازه مصرف شود و البته میتوانید قارچ اسلایس شده را در فریزر نگهداری کنید .

 

سبزی

سبزی های خوراکی انواع مختلفی را شامل میشود که بهتر است به صورت تازه مصرف گردد .

از نمونه های این محصولات میتوان : سبزی آش ، سبزی کوکو ، سبزی دلمه و سبزی خورشتی و … را نام برد .

 

خرید سبزی از سوپرمارکت آنلاین

شوینده و بهداشتی

این محصولات شامل : مایع ها و پودر های ظرفشویی و لباسشویی / شامپوهای سر وبدن و صابون / خمیردندان و شوینده های دهان / دستمال کاغذی و پد بهداشتی و دستمال مرطوب / کیسه های زباله کیسه ی فریزر و انواع وسایل یکبار مصرف

 

خرید آنلاین شوینده و بهداشتی

خرید آسان تر با خرید آنلاین

با توجه به این نکته که به صرفه تر بودن خرید از سوپرمارکت اینترنتی اهمیت بالایی دارد , تیم سالی مارکت این پست را فراهم کرده و سعی کردیم از کوچک ترین چیز ها مثال بزنیم و تا بتوانید یک خرید بدون نقص و لذت بخش داشته باشید و میتوانید بدون صرف وقت و در زیر قیمت ترین حالت تمامی این لیست خرید مواغذایی از سوپرمارکت اینترنتی سالی مارکت خریداری کنید . در حال حاضر سوپرمارکت های آنلاین جایگزین سوپرمارکت های محلی میشود ! پس لیست خریدتون رو آماده کنید و از سالی مارکت به را حتی خریدتون رو انجام دهید.همچنین محصولاتی را که میتوانید از سوپرمارکت اینترنتی خریداری کنید را در این مقاله مطالعه کنید.

تیم سالی
info@salymarket.com
بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید